Odhal tajemství hrobky

Lovče, už ses setkal se slavným archeologem Richem Wildem z Play’n GO? Že ne? Pak máš nyní jedinečnou možnost. Chystá se totiž zrovna odhalit bájné tajemství amuletu egyptských bohů. Dobrodružná pecka Rich Wilde and the Amulet of Dead ti umožní vydat se na jeho novou výpravu. Získejte společně bájný amulet mrtvých a rozdělte se o odměnu.

Jízda starým Egyptem v Rich Wilde and the Amulet of Dead

Stejně jako i mnohé jiné hry s tématikou Richem Wildem tě i Rich Wilde and the Amulet of Dead vezme do starého Egypta. A co že tě v něm čeká? Setkáš se sochami bohů i faraonů, upravenými karetními symboly, ale nejvíce ti jako již tradičně vyplatí samotný odvážný Rich Wilde.

Play’n GO nabízí jako již tradičně ve svých hrách velmi povedenou grafiku, která umocňuje celý herní zážitek. K tomu tě také tajemnou hrobkou provede stylová egyptská hudba. Automat samotný nabízí 5 válců a 10 výplatních linií s průměrnou RTP dosahující na slušných 96,29 %.

Měsíc svítí na násobitele, Hor dohlíží na free spiny

Pokud nejsi seznámený s egyptskou mytologií, možná nevíš, že Thoth je považován za boha měsíce a Hor je pánem všeho božstva. Ve hře Rich Wilde and the Amulet of Dead to však není důležité. Zásadní je fakt, jaké bonusy dokáží každému lovci přinést.

Thoth představuje Wild, který se může objevit na kterémkoliv z prostředních válců. Jestliže se roztáhne na celý válec, aktivuje násobitele v horní části automatu. Kolik symbolů s Thothem získáš, tak vysoký bude tvůj násobitel.

Hor naproti tomu coby pán všech bohů přináší ty pravé bonusy. Pokud se ti podaří získat alespoň 3 symboly s jeho okem kdekoliv na hracím poli, automaticky si připíšeš 10 free spinů. V nich se navíc aktivuje speciální symbol, který se roztahuje po celém válci a může ti přihrát výhru i mimo výplatní linie.

Lovci a bohové v Rich Wilde and the Amulet of Dead

Nastal tvůj čas setkat se s egyptskými bohy v časech jejich největší slávy. Odhal Horova oka a přičti si free spiny nebo s Thothem aktivuj svůj násobitel. Tajemství amuletu mrtvých ti leží u nohou.

Golden Osiris skrývá bohatství egyptských bohů

Nám lovcům nevadí vrhat se po hlavě do nebezpečí a za kořistí se vydat klidně na kraj světa. Golden Osiris od Play’n GO tě zavede k samotnému pánu egyptského podsvětí, kde bude tvým úkolem ukořistit bohatství, jaké člověk nikdy neměl spatřit. Podaří se ti přelstít jeho pána a získat odměnu, která ti právem náleží?

Po stopách starého Egypta v Golden Osiris

Osiris je dle egyptské mytologie pánem podsvětí a soudcem všech mrtvých. V jeho království na tebe čekají různé drahokamy i sochy ostatních egyptských bohů rovněž zdobené drahým kamením. Během hledání bájného pokladu tě nebudou omezovat žádné výherní řady. Všechno sbíráš pomocí clusterů od 5 symbolů výše.

Golden Osiris ti přináší populární mechaniku propadávání zasazenou do 7válcového automatu s luxusní egyptskou grafikou a skvělým hudebním doprovodem. Egyptské podsvětí skrývá RTP ve výši 96,27 % a středně vysokou volatilitu. Tím si zajistí, že se do něj s chutí vrhne velké množství hráčů.

Postav pyramidu, sbírej Wildy a nech se unést do světa free spinů

Pozorný lovec si okamžitě všimne, že některé symboly v herním poli jsou zvýrazněné. Tato políčka představují Wildy a odkryješ je v případě, že se ti na nich podaří ukořistit výherní kombinaci. Každý Wild navíc přichází s násobitelem, který se může vyšplhat až na hodnotu ×10.

Důležitým prvkem je rovněž pyramida stojící v pravé části hry. Ta se nabíjí s každou výhrou a pojme až 25 výherních symbolů. Jakmile ji nabiješ, vyberou ti egyptská božstva speciální symbol. Jestliže leží na hracím poli, promění se až 4 symboly vedle něj na stejný symbol a zajistí ti výhru. S každým dalším nabitím pyramidy navíc získáváš další multiplikátory, díky kterým si můžeš odnést parádní výhry.

Tím to však nekončí. Ve hře Golden Osiris se totiž objevuje také Horovo oko coby Scatter. Najdi tři takové a aktivuješ 5 free spinů. V nich je pyramida vždy aktivní a vybírá pouze ty nejlépe vyplácející symboly. Dopomoct ti k bonusovce může také Druhá šance, která se spustí vždy, když jsou na hracím poli jen 2 Scattery.

Podsvětí je s Golden Osiris tvoje

Nastal čas, aby lovci převzali vládu nad celým podsvětím. Prostor k tomu dostaneš díky Golden Osiris a jeho vynikajícím bonusovým systémům, s nimiž se můžeš dostat až na vrchol pyramidy!

Gold Volcano je sopka plná výher

Výbuch sopky bychom nepřáli zažít nikomu na světě. Obzvláště pak ne našim věrným lovcům. Gold Volcano od Play’n GO je však úplně něco jiného. Tato jedinečná sopka místo lávy chrlí výhry a jediné, co musíš udělat, je nějakou si pro sebe nachytat. Pro zkušeného lovce to jistě nebude žádný problém.

Co se skrývá v Gold Volcano?

Sopky fascinují lidstvo již celá tisíciletí. Jejich krása je nesporná, ovšem schopnost zničit vše okolo zase strašlivá. V Gold Volcano se však žádného ničení nemusíš bát. Z něj totiž nebude chrlit láva, ale pouze diamanty nebo karetní symboly různých barev.

Už na první pohled si jistě všimneš unikátního rozložení automatu, který má sám o sobě tvar sopky. Díky tomu nemá žádné výherní linie, ale vyplácí podle clusterů stejných symbolů, kdy na výhru potřebuješ ulovit alespoň 4 stejné. Jejich místo pak zaujmou nové symboly. RTP automatu je solidních 96,20 % a volatilita je stejně jako u běžných sopek v přírodě vysoká.

Rozžhavené bonusy

Kromě symbolů je však tato sopka plná bonusů. Při každé výhře se například zvedne hodnota lávy na pozadí. Jestliže se ti podaří ulovit 6 výher v po sobě, láva vyteče na povrch a s ní i 5 free spinů. Ve volných zatočeních pak symboly stříkají ze sopky ven a vyplňují i pozice mimo ni, takže je možnost vytvořit výhry na více místech.

Gold Volcano skrývá také náhodné funkce Rumble, Lava a Excavate, které se objevují při nevýherních zatočeních. Rumble přehází symboly na hracím poli a přidá 1 Scatter, Lava přidá vrstvu symbolů na povrchu sopky a Excavate náhodně rozmístí 3 až 5 Wild symbolů.

Tím však výčet bonusových funkcí nekončí. V levé části obrazovky můžeš vidět metr, který měří, kolik Scatterů se ti podařilo získat. Za každé tři Scattery se vyznačený symbol na obrazovce okamžitě promění ve zlato, což je nejvíce vyplácející symbol hry.

Gold Volcano přináší výbušný lov

Musíme říct, že lov nikdy nebyl tak vzrušující, jako na úpatí sopky. Obzvláště pak, když z ní místo lávy stříkají bonusové funkce, free spiny a symboly transformující se ve zlato. Užij si její aktivitu i ty a ulov všechno, co si pro tebe příroda připravila.

Tisíce výherních linií jen pro tebe

Megaways sloty jsou mezi hráči stále oblíbenější. Jejich hlavní předností je vysoký počet výherních linií, které se mění s každým zatočením. Mnoho výrobců tak své hry aktualizuje na svou mechaniku. Příkladem toho budiž i Twin Spin Megaways od NetEntu, která si ponechává super vlastnosti původní hry a přidává faktor Megaways. Tenhle lov bude jedinečná jízda!

Twin Spin Megaways je klasika okořeněná o parádní funkce

Pokud jsi už zkusil ve Twin Spin lovit, jeho Megaways verze tě určitě nijak nepřekvapí. Tedy alespoň co se symbolů týče. Přináší totiž karetní písmena v kombinaci se sedmičkami a ovocem, jako tomu bylo u těch nejtradičnějších her.

Zásadní změnou je však samozřejmě funkce Megaways. Díky ní na tebe v každém spinu může čekat až 117 649 výherních linií. Stejně jako všechny Megaways automaty má pak 6 válců a vysokou volatilitu. Jeho RTP pak sahá k 96,04 %.

Twin Spin, free spiny a další povedené bonusy

Stejně jako v původní hře nechybí ani ve Twin Spin Megaways povedené bonusové funkce. Za všechny jmenujme například Twin Spin, která náhodně vytváří propojené válce na herním poli. Další zajímavou vychytávkou je Avalanche funkce, díky níž se všechny symboly ve výherní kombinaci propadnou a nahradí je ty nad nimi.

Tvůj lov pak bude ještě zábavnější díky free spinům. Těch můžeš v hlavní hře aktivovat hned 17, a i v nich samozřejmě funguje Twin Spin funkce. K tomu se zapnou také Wildy s multiplikátorem 2× až 3× k tabulkové výhře. Kombinace toho všeho s Megaways liniemi tě chytí a jednoduše jen tak nepustí.

Ještě více zábavy s Twin Spin Megaways

Hra Twin Spin je velmi povedeným klasickým automatem, do jehož lovišť se všichni lovci stále a rádi vracejí. Twin Spin Megaways však posouvá snahu o ulovení bonusové kořisti ještě dál. Více než 100 000 výherních linií, Twin Spin funkce s propojenými válci a luxusní free spiny jednoduše nejdou jen tak přehlédnout. Pusť se do toho!

Utkej se o výhry v koloseu

Římská říše tvořila ve své době jedno z nejrozsáhlejších správních území, které kdy existovalo. Její sláva přetrvala tisíce let a dodnes se o ní mluví v knihách či filmech. Ty si ji však můžeš připomenout hrou Rome: The Golden Age, kterou pro tebe připravilo studio NetEnt. Staň se místo lovce na chvíli gladiátorem a vybojuj si pořádné výhry!

Největší rozmach Říma v Rome: The Golden Age

Stejně jako každá civilizace zažila Římská říše své vzestupy a pády. Ve hře Rome: The Golden Age se však podíváš do dob jejího největšího rozmachu. Usedneš do císařské lóže v Koloseu a společnost ti budou dělat gladiusy, tygři, drahé klenoty, římské orlice i klasické karetní symboly.

Jelikož Římané byli známí svou vynalézavostí, nabízí ti automat unikátní rozložení pěti válců, ve kterých se skrývá 20 výplatních linií. Samozřejmostí je vynikající grafika a skvělý hudební doprovod.

Ave, Bonus! Zdar a sílu tobě!

Pojďme rovnou k bonusům a tvé kořisti. Málo jich totiž nebude. Na válcích můžeš vidět mince s bohyní Fortunou. Pokud ti padnou, přičtou se ti do počítadla v horní části automatu a zanechají po sobě zlatý rámeček. Když ti v něm padne symbol Rome, všechny okolní rámečky se zaplní Wild symboly.

Za nasbírání 200 mincí se posouvá úroveň násobitele do příštích free spinů, které se ti podaří získat. Celkem můžeš obdržet násobitele až 1 000× tabulkových výher.

Ve free spinech dostaneš k dispozici pouze Rome symboly. Původní počet volných zatočení je 3 a za každý získaný Rome symbol se ti počet free spinů vrátí na tento počet. Po úplném dokončení volných toček se Rome symboly otočí a odhalí svou výhru v mincích. Ta se poté ještě vynásobí získaným multiplikátorem.

Ujmi se vedení Říma v Rome: The Golden Age

Zdá se, že se na tebe Fortuna usmála, lovče. Ve hře Rome: The Golden Age máš totiž možnost získat bonusy, o kterých se Římu ani nesnilo. Automat je plný dobrodružství a různých bonusových funkcí. Nikdy se tedy nestane, že by ses při jeho hře nudil.

Bav se po vzoru internetových her s Reel Rush 2

Automat Reel Rush od NetEntu se stal v době svého vydání absolutní peckou a lovci ho milovali. Aby ukojili jejich zájem, přišli švédští vývojáři s novou hrou Reel Rush 2, která si tentokrát bere za vzor klasické hry na sociálních sítích. Pojď se s námi podívat, co se v něm dá ulovit.

Ještě větší porce zábavy v Reel Rush 2

První Reel Rush bavil svým krásně barevným zpracováním a inspirací v Super Mariovi. To zůstalo hodně podobné i v Reel Rush 2. Symboly jsou prakticky stále stejné. Čekají tě různobarevné bonbony a ovoce tvarované do kvádrů.

Původní hra přinášela neotřelou mechaniku, ve které bylo pomocí výher nutné likvidovat bloky na hracím poli, čímž se otevíralo více výplatních linií. Na tu se můžeš těšit i ve dvojce, ovšem mírně klesla RTP na 95,53 %, což lovce jistě příliš nepotěší.

Je libo náhodné funkce, free spiny a super tokeny?

Čím ovšem svého předchůdce hra předčí je množství bonusových funkcí. Ve spodní části automatu například jezdí vláček, díky kterému můžeš prakticky při každém spinu získat:

S těmito funkcemi není žádné zatočení stejné a srdce každého správného lovce jistě zaplesá. Respiny se přitom aktivují i v případě zisku jakékoliv výhry. Nechybí ani free spiny, které se aktivují po získání 5 výher po sobě v rámci respinů.

A jakou roli že hrají Super tokeny? Jestliže jich získáš 2 000, aktivují se Super Free Spiny, ve kterých se každá tvá výhra násobí progresivním multiplikátorem. Tokeny můžeš získávat v rámci náhodných funkcí ve hře, koupit si je přímo nebo o ně hrát.

Lov v Reel Rush 2 je snadný

Lovec hledající bonusovou kořist si nemůže přát moc víc, než Reel Rush 2 nabízí. Téměř každý spin provází náhodné funkce, k dispozici jsou klasické free spiny, respiny nebo Super Free Spiny s násobitelem. Pokud budeš mít šťastnou ruku, úspěšný lov tě rozhodně nemine

Hrábni do kytar a zahraj si s legendárními Motörhead

Jen málokterá kapela se v rockové hudbě proslavila tak jako právě Motörhead. Legendární Lemmy Kilmister a jeho banda dost možná udělali z rocku to, čím je nyní. Jelikož ve Švédsku rockovou hudbu milují, rozhodli se v NetEnt vzdát této kapele poctu prostřednictvím svého automatu. Postav se na pódium a rozjeď to na plný pecky! lovec.

Motörhead ve své nejlepší formě

Dá se říci, že ve světě hudby jsou Motörhead klasikou a o klasické prvky se opírá i samotný automat. Najít v něm tak můžeš nejen symbol v podobě Lemmyho, ale také hvězdy, zvonky, ovoce a sedmičky, jako tomu bylo u těch nejstarších her.

Opravdu super je samotný soundtrack hry, ve kterém jsou obsažené ty největší pecky skupiny Motörhead. K tomu dostaneš nášup v podobě 76 výherních linií a průměrnou RTP ve výši 96,98 %. Tenhle automat je prostě koncert.

Rock’n’roll jak jsi ho ještě neslyšel

Motörhead šli přímo na věc a nebrali si servítky. Přesně to také mohou čekat naši lovci od tohoto povedeného automatu, který nese jejich jméno. Prvním příkladem budiž Bomber Feature, která se aktivuje náhodně a přináší minimálně 10 Mystery symbolů do hracího pole.

V základní hře pak můžeš Mystery symboly, které se mění na náhodné jiné výplatní symboly hry, získávat i při běžném spinu. K tomu se však může aktivovat i funkce Mystery Reel, při níž se posypou Mystery symboly celé válce a mohou ti tak přinést výhry, o kterých se ani Lemmymu nezdálo.

Nechybí ani Scatter symbol spouštějící free spiny. Stačí kdekoliv na hracím poli najít 3 a 10 volných toček tě nemine. Ve free spinech nemusí Mystery Reel funkce obsahovat pouze Mystery symboly, ale objevují se v rámci ní i Wildy. Hra tak dostane úplně jiný náboj.

Motörhead – bonusová nálož plná rocku

Pokud se řadíš mezi fanoušky rocku, Motörhead je pro tebe ten pravý automat. Je napěchovaný bonusy, přináší klasickou hratelnost a doprovází ho parádní soundtrack této legendární kapely. Tenhle koncert si nemůžeš nechat ujít.

Nalaď se na správnou strunu se slotem Jimi Hendrix

Do dnešních dnů je Jimi Hendrix považovaný za jednoho z nejlepších kytaristů, jaký kdy žil. V NetEntu mají k umělcům úctu a vzdávají mu poctu prostřednictvím svého automatu, který je celý vyladěný dle tohoto kytarového virtuóze. Zaposlouchej se do tónů jeho kytary a získej při tom luxusní výhry.

Pocta Jimi Hendrixovi

Ve slotu Jimi Hnedrix nemůžeš očekávat jiné symboly než ty spojené s legendárním kytaristou. Čekají tě tak kvítky, které byly symbolem té doby, sám Jimi, oči, houslové klíče, „peace“ symboly nebo například srdíčka.

Samotný automat je stylizovaný do tvaru Jimiho kytary a přináší ti 5 válců s 20 pevně danými liniemi. K tomu se můžeš těšit na RTP ve výši až 96,9 % s nízkou volatilitou.

Bonusové funkce ve znamení písniček Jimiho Hendrixe

Samotný automat s doprovodem mistrovi hudby tě jistě roztancuje, ale chápeme, že lovec přichází hlavně lovit. K dispozici máš proto řadu různých funkcí, jako je například Purple Haze, která aktivuje respin, při kterém se symboly s nízkou výplatou promění na Wildy.

Další funkcí je Red Guitar Re-spin. Ta se aktivuje za 4 symboly červené kytary a trvá tak dlouho, dokud tento symbol na hrací pole padá. Za tři Scatter symboly Jimiho v nejlepší formě se aktivuje funkce Pick and Click, ve které můžeš získat další 4 odměny.

První z nich je instantní výhra v mincích. Zbylé ti přidělí free spiny se speciální funkcí. Při Crosstown Traffic free spinech se při každém spinu zaplní některý z válců symbolem Wildů, Purple Haze funguje stejně jako v základní hře a mění karetní symboly na Wildy a Little Wing free spiny ti přihrají 3 až 5 náhodných free spinů po každém zatočení.

Zajamuj si s Jimi Handrix

Pocta NetEntu tomuto výjimečnému hudebníkovi vyšla na jedničku. Nejen, že je automat plný symbolů s ním spojovaných, ale provází jej také jeho hudba. K tomu můžeš získat parádní úlovky ve formě různého počtu free spinů s různými funkcemi. Užij si hudbu květinových dětí!

Rockový nášup s Guns N’ Roses

Troufáme si tvrdit, že kapelu Guns N’ Roses zná každý lovec. Tato rocková legenda je s námi už téměř 30 let a neustále nás baví svými nezapomenutelnými hity jako November Rain nebo Sweet Child O’Mine. Nech se unést líbeznými tóny Slashovy kytary a sbírej přitom luxusní bonusy.

Guns N’ Roses šlapou jako hodinky

Automat věnovaný rockové legendě Guns N’ Roses má všechno, co si od hudební pecky můžeš přát. Hlavní symboly hry tvoří trsátka, podobizna Slashe, Axla i Izzyho nebo a stylové karetní symboly zabalené do růží.

Znít ti určitě bude nejen soundtrack automatu, který se skládá z výběru těch největších Guns N’ Roses pecek, ale také průměrná RTP sahající až k 96,98 %. Výherních linií je pak na tomto pětiválci rovných 20.

Spiny, bonusy a rock’n’roll

Bonusů je v Guns N’ Roses automatu víc než Slashových sól. Když se ti objeví bonusový symbol vinylu, může ti zahrát a notu jedné ze 3 bonusových pecek.

The Crowd-Pleaser spouští hru, ve které si klikáním vybíráš svoje výhry. Přitom postupuješ úrovněmi a můžeš si připsat dokonce i free spiny.

Encore free spins aktivuje 10 volných zatočení, při kterých se na jednom z prostředních symbolů objeví člen kapely Guns N’ Roses, který funguje jako Wild. Všechny ostatní stejné symboly se rovněž promění na Wild. Třetím bonusem pak je instantní výhra v mincích.

Výčet však ještě nekončí. Guns N’ Roses přináší rovněž náhodnou funkci Apetite for Destruction Wild. Při ní se na hracím poli náhodně objeví Wildy ve tvaru kříže překrývající válce.

Posledním bonusem je pak Legend Spin, což je rovněž náhodná funkce spouštějící respiny. Ty jsou k dispozici celkem tři a při každém z nich přibude jeden člen kapely, který funguje jako Wild. Postupně se ti Wildy zaplní všechny tři prostřední válce a výhry tak mohou být ohromné.

Welcome to the Bonus od Guns N’ Roses

V kombinaci s NetEntem napsali Guns N’ Roses nepochybně jednu z těch nejlepších hudebních pecek. Volume doprava a sbírej bonusy!

Řecký pantheon je plný mocných bohů a hrdinských skutků. O jeden takový se můžeš pokusit i ty ve hře Gates of Olympus od společnosti Pragmatic Play. Máš dostatek odvahy, aby ses postavil samotnému Diovi? V naší recenzi ti poradíme, jak na to.

Gates of Olympus se ti otevírají

Pragmatic Play je jedním z předních hráčů na poli online hazardu. Pravidelně nám přináší svým zákazníkům extrémně povedené hrací automaty, jež si získávají oblibu u začátečníků i zkušených matadorů. Gates of Olympus mezi ně také nepochybně patří. V tomto pětiválcovém automatu staneš tváří v tvář samotnému Diovia tvým úkolem bude mu sebrat co nejvíc šperků a drahých kamenů. Automat přitom nemá výherní linie a stačí když kdekoli na hracím poli posbíráš alespoň 8 stejných symbolů.

Podobně jako i jiné automaty od Pragmatic Play je i Gates of Olympus vybavený funkcí propadávání. Jakmile totiž dosáhneš výherní kombinace, všechny symboly v ní zmizí a jejich místo nahradí symboly nacházející se nad nimi. Po každé výherní kombinaci tak získáš funkci částečného respinu. Součástí hry jsou také násobitele, které se objevují náhodně po zásahu Dia a získat můžeš až 500násobek tvojí sázky. Násobitel se aktivuje vždy, když dosáhneš výherní kombinace v momentě, kdy se nachází na hracím poli.


TIP: CHCEŠ SI PROHLÉDNOUT I JINÉ HRACÍ AUTOMATY OD PRAGMATIC PLAY NEBO DALŠÍCH VÝROBCŮ? PODÍVEJ SE DO NAŠICH RECENZÍ, KDE JE PRO TEBE ROZEBÍRÁME.


Vkroč do Gates of Olympus a vychutnej si free spiny

Ani Diův hněv nedokáže zabránit tomu, abys ve hře Gates of Olympus získal bonusovou hru s free spiny.Pro její aktivaci musíš na hracím poli získat alespoň 4 Scatter symboly s podobiznou Dia. Právě ony tě do bonusové hry. Ta se hraje stejným stylem jako klasická hra, přesto se v ní najde rozdíl.

V bonusové hře totiž hraje násobitel mnohem větší roli. Nejen, že se jeho symboly objevují mnohem častěji, ale zároveň se také každý aktivovaný násobitel přičítá do celkového násobitele, který přičítá výhry v každém úspěšném zatočení ve free spinech. K němu se navíc přidávají i další násobitele, jež najdeš na hracím poli. Tvoje výhry se tak mohou vyšroubovat opravdu pořádně vysoko.