Skvělé zprávy pro všechny lovce! Dnešní den si můžeš užít volné otočky zcela zdarma! Nabídnou je hned tři různá online casina. Kde jich je nejvíc a jaké hrací automaty s nimi roztočíš?

Ledové otočky v SynotTip

Prvním casinem s free spiny bez podmínek je SynotTip. K dispozici je celkem deset volných zatočení do hry Blazing Ice. Tento slot si můžeš v poslední době s různými bonusy vyzkoušet v několika casinech. Aby také ne, když probíhá mistrovství světa v ledním hokeji. Blazing Ice je zkrátka ideální hrací automat pro tyto dny! Free spiny v SynotTip jsou k dispozici po celý den pro všechny hráče.

Betano vsadilo na joker klasiku

Free spiny zdarma dnes můžeš lovit i v online casinu Betano. Zde je po celý den k dispozici patnáct free spinů v hracím automatu Respin Joker 81. Kdo by rád nevyzkoušel tuto naprostou klasiku? Dnes ji můžeš roztočit zcela zdarma a úlovek si nechat pro sebe!

Speciální nájezdy ve Fortuně

Unikátní cestou za volnými otočkami zdarma musíš projít v online casinu Fortuna. Zde totiž nejsou free spiny ihned k dispozici. Můžeš si ale vyzkoušet hokejové nájezdy, kde máš pět pokusů. Každá proměněná střela pak znamená dvě volné otočky do hry Fortuna Cup 243. Tuto možnost máš každý hrací den českého týmu.

Sleduj nás dál a lov s námi free spiny a další bonusy! Na našem webu aktuálně najdeš i atraktivní soutěž o otočky do casina Forbes. Hodně štěstí a lovu zdar!