Užij si free spiny od Betana!

Ulov si 45 free spinů od Betana!

V online casinu Betano tě dnes čeká celkem 45 free spinů, které si můžeš ulovit. Patnáct z nich je víceméně bez podmínek, nebo tedy bez vkladu, a zbývající třicet má podmínku. Kromě volných spinů tě u Betana čeká i Šťastné zatočení, ve kterém si můžeš ulovit další odměny.

Patnáct free spinů od Betana zdarma

Prvních patnáct free spinů od Betana dostaneš dnes, 15. 4. 2024, zdarma! Jedinou podmínkou je potvrdit účast v nabídce na webu a pak otevřít hru Fruit Joker 2. Když tenhle jednoduchý postup dodržíš, tak se můžeš těšit na připsání volných otoček na účet. To nastane víceméně ihned po otevření zmíněného slotu.

Každý z těchto free spinů má hodnotu 1 Kč a budou ti dostupné jen po dobu dnešního dne, tak je nenech propadnout. Každý z free spinů přitom můžeš využít právě ve Fruit Jokerovi 2, kde si s nimi užiješ spoustu zábavy.
Hru a grafiku ve Fruit Joker 2 ocení každý, kdo si touží ulovit trochu klasiky a nostalgie. Na tomhle slotu tě totiž čeká pořádná nálož ovoce, obohacená o WILD symboly Jokera a o, po Jokerovi, nejlépe ohodnocený symbol hvězdy. Celou hrou tě přitom bude provázet neuvěřitelných 81 výherních linií a třešničkou na dortu jsou decentní zvukové efekty, které uslyšíš při každém zatočení.

Třicet free spinů (5Kč/spin) od Betana s podmínkou

Další akcí, kterou si dnes u Betana můžeš ulovit, je akce s automatem 5 Stones z dílny Adell! Akce, kterou si můžeš ulovit celý dnešek na webu casina, má jen pár jednoduchých podmínek, pojď se na ně s námi podívat.

Podmínky pro ulovení 30 FS od Betana:

  • Přihlas se do svého herního účtu.
  • Potvrď účast v promoakci.
  • Protoč alespoň 1 200 Kč na automatech od Adell.
  • Užívej si 30 free spinů s hodnotou 5 Kč/spin ve hře 5 Stones.

Freespiny, které ti Betano po splnění podmínek připíše, nalezneš na svém hráčském kontě. Všech třicet free spinů v celkové hodnotě 150 korun ti zůstane přístupných na účtu po dobu 3 dnů. Tyhle tři dny (doslova 3×24 hodin) máš na to, abys ulovené free spiny protočil ve hře 5 Stones, kterou nalezneš na stránkách casina.

Poslední, ale rozhodně neméně zajímavá akce – Šťastné zatočení

Poslední dnešní akcí, o které si tady prozradíme pár informací, je akce Šťastné zatočení, které dnes najdeš taktéž u Betana.
Šťastné zatočení funguje jako jakékoli jiné kolo štěstí, které znáš. Celý princip hry spočívá v tom, že se přes propagační stránku proklikneš na akci a zkusíš své štěstí. Pokud máš dnes šťastný den, tak si můžeš vytočit další free spiny! V druhém případě, kdy si nevytočíš nic, to můžeš zkusit zase příště. Jedinou podmínkou je alespoň jeden vklad provedený v uplynulých sedmi dnech. Pokud jsi žádný vklad neprovedl, tak se nic neděje, můžeš jej nejdřív provést a poté si užít tuhle bonusovou hru.

Akci Šťastné zatočení si můžeš užívat každý den, kdy ji vidíš na domovské stránce casina. Podmínka s vkladem je každý den stejná, stačí si proto vsadit jednou a pak můžeš následujících pár dní jen točit kolem a zkoušet své štěstí (je-li akce dostupná). Hru si můžeš užít maximálně jednou denně a to, zda vyhraješ nebo ne, rozhoduje generátor náhodných výsledků. Každou výhru, kterou si přitom v této akci ulovíš, můžeš buď odmítnout a tím ztratit svou dnešní hru anebo přijmout a v takovém případě ti bude výhra v co nejkratším čase připsána na tvé hráčské konto.
Pozor! Ve chvíli, kdy se ti připíše odměna v podobě free spinů na účet, tak má vždy určenou hru, na kterou je nutné danou výhru uplatnit. A posledním pravidlem je, že všechny FS vyhrané ve Šťastném zatočení mají trvanlivost jen do půlnoci daného dne.

Sdílet článek:

další články

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!