sazka-hry-bonus

Sazka bonusy k lovu celý tento týden

Chceš ukořistit nové bonusy? V tom případě zavítej do lovišť online casina Sazka Hry! Tento týden se můžeš těšit na atraktivní kancelářské akce. Co tě v nich čeká a jaké další odměny budou k mání?

Mise s finanční odměnou

Bonusové mise online casina Sazka Hry se pyšní tím, že už do jedné minuty po splnění podmínek získáš slíbenou odměnu. První mise se koná dnes, kdy potřebuješ nasbírat 2 000 bodů pro zisk 100 Kč. Body obdržíš za výherní sázky minimálně 5 Kč na vybrané hry včetně slotu Kancelářská 81.

Od úterý do čtvrtka můžeš ukořistit hned 200 Kč. Tentokrát je třeba získat 5 000 bodů a použít pro to musíš vybrané hrací automaty od konkrétních vydavatelů. Jedna mise kombinuje e-gaming a Tom Horn, o druhou se postarají sloty od Tech4Bet a Amusnet.

Pátek až neděle se ponesou opět ve znamení odměny 200 Kč za 5 000 nasbíraných bodů. Lovit budeš buď v Synotu a Kajotu, anebo Apollo a Casimi.

Další odměny v casinu Sazka Hry

Kancelářskými misemi ale nabídka online casina Sazka Hry zdaleka nekončí. K dispozici bude opět Hra týdne, kde je k mání odměna 200 Kč za protočení. Pro aktivaci bonusu stačí minimální vklad 10 Kč. V pátek pak přijde na scénu nabídka Happy Friday a volné dny můžeš strávit ziskem bonusu Víkend Exklusive.

Všechny podmínky a podrobnosti vždy najdeš na stránkách online casina Sazka Hry. U nás můžeš každý den vyhlížet ty nejzajímavější úlovky hned na hlavní stránce. Přejeme ti hodně štěstí a lovu zdar!

Sdílet článek:

další články

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!