sazka-hry-bonus-vklad-depo

Nový bonus Sazka Her už je na obzoru!

V lovišti známém jako Sazka Hry už se rýsuje nový úlovek. Od dnešního dne tam můžeš použít nový promo kód pro vkladový bonus! Tvá kořist bude sahat až do 2 000 Kč a k dispozici je hned dvakrát!

Jak na lov bonusu pro Sazka Hry?

Jako první musíš vlastnit plně dokončené herní konto v online casinu Sazka Hry. Pak už stačí znát správný promo kód a použít ho během vkladu. Tentokrát je to slovo „depo”. Pak už můžeš vyrazit za protáčením bonusu.

Připsaná odměna bude odpovídat polovině tvého vkladu do maximální výše 2 000 Kč. Bonus musíš třicetkrát protočit a na výběr máš libovolné hrací automaty. Akce platí až do 11. června a využít jí můžeš dvakrát. Minimální hodnotu vkladu je 200 Kč.

Nezmeškej ani další akce pro tento týden

V online casinu Sazka Hry se můžeš těšit i na další zajímavé akce. Kromě dlouhodobého bonusu tě čeká Hra týdne, která bude k dispozici hned zítra! Stačí vklad jen 10 Kč a po splnění podmínek protáčení si ulovíš až 200 Kč! Speciální nabídky pak můžeš vyhlížet i v pátek a o víkendu. Sleduj nás dál pro to nejzajímavější ze světa online casina!

Sdílet článek:

další články

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!