synottip-hunters-free-spiny

Mistrovství přináší úlovky do SynotTip!

V online casinu SynotTip můžeš hledat nová bonusová okénka! Na mušce jich budeš mít hned několik. Každý den se ti otevře nová příležitost. Pro všechny lovce jsou připravené free spiny i další bonusy!

Kolik odměn můžeš ulovit?

Dnešním dnem startuje hokejový kalendář v online casinu SynotTip. Na startu tě čekají hned dvě příležitosti, jak si připsat zajímavý bonus. Pro hráče hracích automatů je k dispozici hned dvacet free spinů do hry Pekelné štěstí. Tato exkluzivka z dílen Synot ti nabídne dvacítku otoček po jedné koruně. Abys je ulovil, musíš provést vklad minimálně 500 Kč s promo kódem „MSVHOKEJI8″.

Druhý dnešní bonus se týká kurzového sázení, kde můžeš získat sázku zdarma v hodnotě 100 Kč na zápas národního týmu proti výběru Norska na MS v hokeji. Podrobné podmínky najdeš na webu casina SynotTip.

Co dalšího ti SynotTip nabídne?

V kalendáři SynotTip najdeš zajímavé bonusy i v dalších dnech. Už zítra to budou volná zatočení do ledové hry Blazing Ice. Tentokrát to budou spiny v hodnotě 2 Kč a získáš je za protočení. Puk skrývající nějaký bonus pro online casino nebo sázkovku tě čeká každý den až do 26. května.

Pro to nejnovější sleduj dál náš web. V nejbližších dnech totiž odstartují bonusové kalendáře i další online casina jako Tipsport nebo MerkurXtip.

Sdílet článek:

další články

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!