apollo-games-bonus-kolo-stesti

Kolik odměn dnes ulovíš v Apollo Games?

V online casinu Apollo Games dnes můžeš rozjet svůj lov naplno. K dispozici máš kolo štěstí a také speciální víkendovou akci. Kolik se ti povede získat free spinů a finančních odměn?

Víkendová akce Apollo Games

Chceš ukořistit bonus 250 Kč? Připsat si ho tento víkend můžeš hned třikrát! Cesta k němu vede po stopách automatů z dílen Tom Horn. Ty totiž slaví krásné dvouleté výročí. Právě proto se casino Apollo Games rozhodlo svým hráčům připravit Bonus víkendu právě s těmito geniálními sloty.

Pro bonus musíš nejdříve provést vklad 500 Kč s použitím kódu „HRAVIKENDU”, a poté ho desetkrát protočit na hrách od Tom Horn. Když to vše splníš, čeká na tebe kořist v podobě 250 Kč. Akci můžeš ulovit hned třikrát až do neděle 5. května.

Kde objevíš free spiny?

Pokud tě kromě finančního bonusu zajímají i free spiny, můžeš si je zkusit vytočit v kole štěstí. Ať už se vrhneš na protáčení víkendového bonusu, anebo ne, za každých probetnutých 250 Kč získáš jeden náboj do kola štěstěny! V tom můžeš vytočit 5, 10, 15, 20 nebo taky 500 free spinů! Kolo bude k mání pouze do neděle 5. května, tak ho nezapomeň každý den využít.

Zajímají tě novinky ze světa online casina? V tom případě se přidej do našeho kmene a sleduj nás i dál. Přinášíme ti žhavé novinky i atraktivní soutěže!

Sdílet článek:

další články

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!