grandwin-bonusy

Jak vypadají aktuální úlovky v Grandwin?

Online casino Grandwin ti umí nachystat pořádné úlovky! Dnes můžeš vyhlížet pravidelných 50 free spinů, a navíc ještě odměnu 3 333 Kč. Kromě toho ti představíme i speciální komunitní jackpot ve výši jednoho milionu korun. Rozhodně se tedy máš na co těšit!

Červnové free spiny v Grandwin

V online casinu Grandwin můžeš od dneška do pondělí každý den lovit 50 otoček do vybraných Synot her. Všechny mají hodnotu 1 Kč a získáš je díky protočení 1.500 Kč na konkrétních automatech. Vybírat můžeš z klasik, ke kterým patří Tiki Princess, Book of Secrets, Wild Circus 256, Tutti Frutti, Alchemy nebo Mystery Apollo II. Akce platí od 1. do 3. června, tak ji nezmeškej.

Jak ulovíš cash bonus a další otočky?

Grandwin ale nabídkou 50 free spinů ani zdaleka nekončí. Ve hře je dalších 20 zatočení. Tentokrát mají hodnotu 5 Kč a opět je využiješ ve vybraných Synot slotech. Cesta k nim vede přes probetnutí 2 500 Kč pro každých 5 otoček.

A kde najdeš finanční bonus? Ten získáš za obrat 111 111 Kč. Pokud protočíš tuhle obří sumu, čeká na tebe odměna 3 333 Kč. Akce opět platí od 1. do 3. června pro všechny registrované hráče Grandwin.

Pokud nechceš lovit bonus a jen si zahrát, v online casinu Grandwin můžeš v každém automatu hrát o komunitní jackpot ve výši jednoho milionu korun. Komunitní se nazývá proto, že polovina náleží výherci a druhá polovina se rozdělí mezi komunitu hráčů. Zkusíš své štěstí?

Sdílet článek:

další články

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!