fortuna-free-spiny-zdarma-hokej

Jak ulovit hokejové otočky ve Fortuně?

V online casinu Fortuna můžeš každý hrací den českého týmu lovit free spiny zcela zdarma! Není to ale tak jednoduché. Než rozjedeš volné otočky, musíš si je vystřílet v hokejových nájezdech! Jak přesnou budeš mít mušku?

Free spiny zdarma ve Fortuně

Pečlivě zaměř a vystřel! Tentokrát ale nepoužívej lovecký luk, nýbrž kvalitní hokejovou výstroj. Každý den, kdy hraje český národní tým svá utkání v základní skupině mistrovství světa, máš přesně pět pokusů na hokejové nájezdy. Za každou proměněnou střelu získáš dvě otočky zcela zdarma.

Akce platí pro všechny lovce, kteří mají plně dokončenou registraci v online casinu Fortuna. Kromě dnešního dne se můžeš na tuto odměnu těšit i ve středu, pátek, sobotu a příští úterý.

Kolik volných otoček ulovíš?

Všechny free spiny, které si v nájezdech vystřílíš, najdeš v hokejovém slotu Fortuna Cup 243. Tento hrací automat na válcích nabídne mimo jiné i hokejovou výstroj. Během probíhajícího mistrovství světa zkrátka hokej čeká na každém rohu. Přejeme ti skvělou střelu a co nejvíce gólů! Pro to nejnovější ze světa online hraní sleduj náš web, kde najdeš i skvělou soutěž o volné otočky.

Sdílet článek:

další články

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!