tipsport-chance-bonus-free-spiny-akce

Free spiny a lovecké souboje v Tipsport!

Tento týden patří v online casinu Tipsport novým hracím automatům! Zahraješ si totiž nové pecky od Tech4Bet i BigWin Games, do kterých navíc můžeš obdržet i free spiny. Jak je lze ulovit a jaké další kořisti v Tipsport čekají?

Tipsport free spiny za protočení

Na celý tento týden ti kmen casina Tipsport přichystal nabídku, díky které můžeš vyzkoušet nové sloty, a navíc si připsat zajímavý bonus. Stačí si od 27. května až do 5. června zahrát novinky z dílen Tech4Bet za minimálně 500 Kč. Pak už na tebe bude čekat 20 free spinů do nových slotů od BigWin Games.

Klub rváčů ve Vegas stylu

V online casinu Tipsport můžeš vyhlížet i další atraktivní kořist. K dispozici je totiž po delší době turnaj, který tentokrát nese téma věhlasného filmu Klub rváčů. Na zapojení do lovu máš ještě celý zbytek týdne. O vítězích rozhodně nejvyšší dosažená vážená výhra. Otočky se počítají za minimálně 10 Kč a rozjet to můžeš ve stovkách automatů. Jejich kompletní seznam najdeš na stránkách casina Tipsport. Hraje se rovnou o finanční odměny, takže ti přejeme hodně štěstí!

Pokud chceš i dál sledovat to nejnovější pro česká online casina, přidej se do našeho kmene lovců bonusů. Každý den tu najdeš ty nejnovější nabídky. Přejeme ti krásný víkend!

Sdílet článek:

další články

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!