forbes-kolo-stesti-bonus-free-spiny

Co ulovíš na Forbes kole štěstí?

Online casino Forbes nabízí svým hráčům možnost roztočit Karlosovo kolo štěstí! K mání jsou samozřejmě free spiny i další odměny. Jak na ně můžeš dosáhnout?

Jak získáš otočky na kole štěstí?

Abys mohl lovit free spiny na Forbes kole štěstěny, musíš si za den zahrát za minimálně 350 Kč. Hrací automaty jsou jen na tobě. Na výběr máš kompletní nabídku casina! Po splnění této podmínky získáš hned tři zatočení na kole štěstí. Nabídka samozřejmě platí pouze pro plně registrované hráče.

Dostupné odměny ve Forbes

V kole štěstí se skrývá spousta úlovků. Jsou to především free spiny do her z dílen Synot Games, a pak také bonusy za protočení. Otočení na kole štěstí jsou vždy dostupné třikrát za den a všechny obdržené spiny v hodnotě 1 Kč mají platnost 24 hodin.

Pokud ti padne bonus za protočení, je třeba ho po aktivaci 30× probetnout. Získané bonusy záleží pouze na tvém štěstí. Jakmile obdržíš otočky do Forbes kola štěstí, můžeš zatáhnout za páku a čekat, co ti nadělí.

V online casinu Forbes můžeš ale lovit i další skvělé akce než jen kolo štěstí. Neustále totiž existuje šance, že ty nebo jiný lovec ve Forbes spustí tsunami jackpot, který odmění všechny aktivní hráče! Jackpotů se ale v online casinu Forbes skrývá mnohem více. Přidej se do našeho kmene a žádné novinky pro online casina ti neuniknou.

Sdílet článek:

další články

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!