Scatter a wild symboly  

Ve světě výherních automatů jsou wild a scatter symboly klíčové. Tyto symboly nejenže oživují hru, ale mohou ti také pomoci vyhrát velké. Wild symboly nahrazují ostatní symboly pro vytvoření výherních kombinací, zatímco scatter symboly odemykají speciální bonusové funkce. Pojďme se ponořit do jejich magického světa!

Co jsou wild symboly

Wild symboly jsou jako kouzelný prvek ve výherních automatech. Představ si je jako žolíky v kartách – dokážou nahradit téměř jakýkoliv jiný symbol a pomoci ti vytvořit výherní kombinaci. Když se objeví na válcích, může to znamenat větší šanci na výhru.

Jak to funguje? Když se wild symbol objeví, může se “proměnit” v jakýkoliv jiný symbol, který potřebuješ pro výherní kombinaci. Například, když máš na válci dva stejné symboly a jeden wild, wild se stane třetím stejným symbolem a ty vyhráváš!

Existuje několik typů wild symbolů. Například rozšiřující se wildy se rozšíří a pokryjí celý válec, zatímco lepící se wildy zůstanou na svém místě po několik otočení. Každý typ přináší jinou strategii a vzrušení do hry. Wild symboly jsou klíčové pro dynamiku a zábavu výherních automatů, takže se na ně zaměř při své další hře!

Co jsou scatter symboly

Scatter symboly jsou jedním z nejzajímavějších prvků výherních automatů. Nejsou to jen obyčejné symboly; mají speciální funkce, které mohou hru zásadně změnit. Scatter symboly se liší od ostatních symbolů tím, že nemusí být na výherní linii, aby ti přinesly výhru nebo aktivovaly bonusovou hru.

Co je na scatter symbolu unikátní? Nezáleží na tom, kde se na válcích objeví. Dokonce i když se scatter symboly objeví náhodně rozeseté po válcích, mohou ti přesto přinést výhru. A to je to, co je dělá tak vzrušujícími. Často stačí jen několik scatter symbolů k tomu, aby se aktivovala speciální funkce hry, jako jsou například volná otočení nebo bonusové hry.

Díky těmto vlastnostem scatter symbolů se hra stává dynamičtější a nabízí větší možnosti výher. Jsou klíčem k odemčení těch nejzajímavějších aspektů hry, takže když je uvidíš na válcích, můžeš očekávat vzrušení a možná i štědré odměny!

Význam wild a scatter symbolů

Wild a scatter symboly jsou jako tajné ingredience ve výherních automatech. Tyto symboly nejenže přidávají hře na vzrušení, ale také mohou značně zvýšit tvé šance na výhru. Wild symboly jsou jako žolíky; mohou nahradit téměř jakýkoliv jiný symbol a pomoci ti vytvořit výherní kombinace. Scatter symboly jsou zase brány k bonusovým hrám a volným otočením, které mohou tvé výhry ještě více znásobit.

Jak tedy využít těchto symbolů nejlépe? U wild symbolů je klíčové pochopit, jak mohou doplnit výherní linie. U scatter symbolů zase sleduj, kolik jich potřebuješ k aktivaci bonusových funkcí. A pamatuj, často nezáleží na tom, kde se na válcích objeví.

Zahrnutí těchto symbolů do tvé herní strategie může znamenat rozdíl mezi obyčejným otočením a velkou výhrou. Takže když na válcích uvidíš wild nebo scatter symbol, drž se! Můžeš být jen kousek od vzrušujícího zvratu ve hře.

Sdílet článek:

další návody z kategorie automaty

newsletter

Nenech si uniknout žádnou novinku z našeho kmene!
Přihlas se k odběru a získávej pravidelné informace o bonusech, soutěžích a exkluzivních výhodách dostupných pouze našim členům!